Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Ndihme 5 vjet vetem fat i keq !

Shko poshtë

default Ndihme 5 vjet vetem fat i keq !

Mesazh nga Extracter prej Wed Sep 10, 2014 10:17 pm

pershendetje !! Jam i ri ne kete forum dhe shoh qe per cdo pyetje apo dyshim i jepet nje zgjidhje ose pergjigje gje qe shpresoj te ndodhe dhe me mua ... Problemi im eshte ky ... ka 5 vjet qe vetem ters cdo gje qe perpiqemi te bejem si familje nuk shkon mire ...kur them cdo gje cdo gje nqs tentoj te filloj nje pune te mire e gjej e filloj dhe nis mire dhe ne momentin qe them shyqyr qe po shkon mire fillon dhe mer ters .... ose ne shpi cilido pjestar qe perpiqet te bej dicka sbehet per qamet edhe duke u perpjek me te gjitha menyrat !! Kjo gje e tille ka 5 - 6 vjete qe na ndjek dhe nuk e dim se cfare eshte magji apo thjesht moment i veshtir qe mund te kaloj cdo njeri apo familje .... para 5-6 viteve cdo shkonte mire nqs kishim dicka ne mendje per te bere behej jo leht fare por behej ... tn asgje nuk shkon si duhet .... Ju lutem nqs dikush mendon se mund te thote dicka le ta thote pres mendimin tuaj >..> Ju Faleminderit !!!!

Extracter

Numri i postimeve : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 10/09/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi