Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

pershendetje dhe ndihme njekohesish

Shko poshtë

default pershendetje dhe ndihme njekohesish

Mesazh nga kurjozi prej Tue Aug 18, 2015 9:51 pm

a ka okultiste qe praktikojne rituale apo jo
ose me sakt a do me ndihmoje njeri apo jo
presh mesazhe

kurjozi

Numri i postimeve : 3
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 06/08/2015

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: pershendetje dhe ndihme njekohesish

Mesazh nga linda prej Wed Sep 20, 2017 10:55 pm

????

linda

Numri i postimeve : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 20/09/2017

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi