Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Magjia me nje gote uji

Shko poshtë

default Magjia me nje gote uji

Mesazh nga Rifat prej Sat Dec 24, 2011 8:14 am


Magjia me nje gote uji


Shumica e numrave të magjisë mund të sqarohen me ligjet bazë të
fizikës, por disa prej tyre megjithatë e tejkalojnë arsyen dhe
perceptimin tonë të zakonshëm për botën rreth nesh.
Ky “trik” me një gotë ujë, është njëri prej tyre