Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Rich Fergusonit i bie koka pas çdo kollitjeje

Shko poshtë

default Rich Fergusonit i bie koka pas çdo kollitjeje

Mesazh nga Rifat prej Sun Oct 28, 2012 10:39 am


Rich Fergusonit i bie koka pas çdo kollitjeje


[You must be registered and logged in to see this image.]
Iluzionisti amerikan i ka mahnitur banorët e San Luis Obispo, qyteti i tij i lindjes në Kaliforni, pasi duke ecur nëpër rrugë, luante me trukun e kokës që bie nga trupi sa herë që magjistari teshtitej.

Magjistari amerikan, Rich Ferguson, i njohur edhe me emrin “The Ice Breaker”, i ka lënë të gjithë gojëhapur me truket e tij, të denja për festën e Hallouinit që po afron dhe që festohet masivisht në SHBA.

Të gjetur në një situatë të papritur dhe me magjistarin që u shfaqej befas në mes të rrugës, reagimet e njerëzve kanë qenë nga më të ndryshmet; kishte nga ata që e merrnin me sportivitet, por edhe të tjerë që mbeteshin të tmerruar pasi pamjet duken tërësisht reale.

Rifat
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi