Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Join the forum, it's quick and easy

Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen
Enigma-Explorer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historia e fshehur e rraces njerzore

Shko poshtë

Historia e fshehur e rraces njerzore Empty Historia e fshehur e rraces njerzore

Mesazh nga Rifat Sun Feb 05, 2012 8:53 am


Historia e fshehur e rraces njerzore


Historia e fshehur e rraces njerzore 001fc7a8_medium

nga Klaus Dona

Intervista e parë e Klaus Dona-s, një studiues austriak i objekteve te lashta,u be në korrik të vitit 2009. Intervista e tij ''Project Camelot'' (në videon këtu) ishte shumë e arritur, dhe shumë studiues te ndryshem shkruan e komentuan, duke kërkuar për një vazhdim te metejshem te ketij misioni.

Kjo video është 45 minuta, me një koment personal nga Klaus. Është nje material me të dhëna të pasura, të detajuara, intensive, dhe përmbajnë informacionet më befasues në lidhje me historinë e gjinisë njerëzore në planet, se sa ndonjë video tjetë që ju keni parë ndonjëherë.

Materiali tregon per Atlantis, per humanoidet reptiliane, Anunnakit, për simbolizmin në lashtësi,per shkencen e lashtë,per një gjuhë te lashtë globale, dhe shumë më tepër. Ky është nje material i habitshme, i cila ka rmarre vleresimet më të larta nga klatedrat e ndryshme shkencore.

Materiali eshte ne anglisht,por edhe pa e ditur gjuhen,vetem duke ndjekur sekuencat e kesaj video ju do ta kuptoni dhe do shijoni ate,mbasi aty ka shume filmime per objekte e mbishkrime,per simboliken e atyre njerzve te lashte. Shikim te kendeshem