Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Join the forum, it's quick and easy

Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen
Enigma-Explorer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantazma e Azzurrina-s godet përsëri

Shko poshtë

Fantazma e Azzurrina-s godet përsëri Empty Fantazma e Azzurrina-s godet përsëri

Mesazh nga Rifat Mon Dec 03, 2012 8:51 am


Fantazma e Azzurrina-s godet përsëri: plagoset një aktor


Fantazma e Azzurrina-s godet përsëri Fantasma-azzurrina-castello-montebello

Pak ditë më parë në grupin e filmit "Fantazma e Azzurrina-s ', drejtori James Franciosa u kap nga një sëmundje. Tani është radha e italianit, aktor i Disney Channel, i cili ka goditur në mënyrë të pashpjegueshme kokën e tij në një shtyllë.

Rimini - Realiteti kalon fiction-in. Në një sekuenc filmi duhet të jetë e kundërta, në të vërtetë ndodh ajo qe nuk imagjinohet ,shfaqet fantazma Azzurrina(blu). Pak ditë më parë sëmundja mori drejtorin James Franciosa, natën e kaluar ishte radha e turnit per rregjistrim,e Gianfranco Territ, italianit numer nje tek Disney Channel,ku gjatë një skene filmimi në sallën e kështjellës u përplas me një kolonë duke marrë një prerje mbi vetullen e majtë i cili me pas u perplas per toke, në betonin e vjetër.

Rregjistimet e filmit u ndërprenë menjehere dhe aktori i ardhur direkt nga Los Angeles, për të qenë në shërbim të James Franciosa,per te luajtur rolin e Leonardos, nxitoi për në Sant-Arcangelo,ne dhomën me te afërt te urgjencës

Gianfranco Terri është trajtuar dhe i nënshtruar disa testeve, si një masë paraprake, aktori është mbajtur nën vëzhgim për disa orë: "Unë po xhiroja këtë skenë - thotë Gianfranco tronditur - kur kamë përfunduar në mënyrë të pashpjegueshme në një prej dy shtyllave prezente në hyrje,që të çon në katin e sipërm të kështjellës. Unë ndjeva kur më ka humbur ekuilibri, kjo ishte një goditje e madhe dhe ndjehem me fat që nuk kanë pasur pasoja më të rënda. "

Gianfranco Terri ka shfaqur habi e tronditje,ai ka pasur vija gjaku ne balle,aresye per ta bëre atë mendoj për diçka shumë serioze, në fakt,ekipi shëndetsor i Santarcangelo nuk ja ka bere tragjike gjendjen e tij.

Pas Azzurrina-s, Gianfranco Terrin do të kthehet në Los Angeles: "Puna ime e ardhshme do të jetë në qytetin e yjeve, një prodhim italian është shumë i rëndësishme, por unë nuk mund të them asgjë tjetër per ngjarjen misterioze qe me ndodhi.Unë shpresoj që të kthehen përsëri për punë të tjera në vendin tim dhe me idene ''kjo qe ndodhi është diçka.!!!!???"
Rifat
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

https://enigmaexplorer.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi