Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Join the forum, it's quick and easy

Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Kodi gjenetik njerzor ende mbart instikte vetjake agresive,të cilat ishin përparsi për mbijetesë për atë epokë lashtësie.Keto instikte vetjake agresive për ditët e sotme,e bejnë mjaft të vështire shmang'jen e një katastrofe me permasa apokaliptike në vitet e shekujt e ardhshëm.
Te panjohurat e Universit

Konspiracion
Social bookmarking

Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of Enigma-Explorer on your social bookmarking website

Fantazma
GIF
Nga vjen Ari...?

Fri Mar 27, 2015 7:28 am nga Rifat

Nga vjen Ari...?Universexplorer - Hyrje Ba-600x334


Ne e vlerësojmë arin për shumë arsye: bukurinë e tij, dobinë e tij si stoli dhe si një gjë të rrallë.

Por, ndoshta ne do ta vlerësojmë arin edhe më …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur

Wed Mar 25, 2015 7:31 pm nga Rifat

Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur

Universi është drejt fundit.

Ky fund është i pashmangshëm dhe s’ka asgjë që dora e njeriut mund të bëjë për ta parandaluar.[img(442px,265px):127b]…[/img(442px,265px):127b]

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Pse toka rrotullohet?!

Mon Mar 23, 2015 12:20 pm nga Rifat

Pse toka rrotullohet?!Universexplorer - Hyrje Toka-rrotullohet-300x248


Revista “New Scientist” ka hedhur në treg një libër i cili titullohet “Pyet Gjithçka” dhe përpiqet t’u japë përgjigje …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Univers i Mistershme
Tema Fundit
» pershendetje dhe ndihme njekohesish
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 10:55 pm nga linda

» Shpjegimi i ëndrrave
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Sep 20, 2017 10:51 pm nga linda

» Parashikimi i fatit tuaj
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSun Aug 30, 2015 10:23 am nga ani

» a do me ndihmoje neri apo jo ?
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Aug 26, 2015 10:24 pm nga kurjozi

» pershendetje faqja enigmaexplorer
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeMon Aug 10, 2015 8:36 pm nga kurjozi

» Nga vjen Ari...?
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeFri Mar 27, 2015 7:28 am nga Rifat

» Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 7:31 pm nga Rifat

» "Libri i zi" Rituale, metoda thirrjesh, magji ....
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 4:19 pm nga The Setting Witches Time

» Mallkimi i mumjes së akullt (Foto)
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 3:35 pm nga The Setting Witches Time

» Pse toka rrotullohet?!
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:20 pm nga Rifat

» Qytetërimet e jashtëtokësorëve
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:13 pm nga Rifat

» Perandori...Atlantida
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:57 am nga Rifat

» Çfarë fshihet pas Atlantidës!?
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:55 am nga Rifat

» Kujtesa e humbur mund të kthehet sipas shkencëtarve
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:49 am nga SHKELBA

» 3 parashikimet katastrofike për Botën deri në vitin 2050
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:46 am nga SHKELBA

» Gardianët e internetit
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:41 am nga SHKELBA

» Ja çka bëjnë njerëzit në botë para Vitit të Ri
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:39 am nga SHKELBA

» Ja vendet më të sigurta në botë nga katastrofat natyrore
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:35 am nga SHKELBA

» Teoria e fundit mbi MH370: Është rrëzuar nga një gjuajtës amerikan
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:33 am nga SHKELBA

» Testamenti i Nobelit
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:31 am nga SHKELBA

» Ja pse nuk jemi vetëm në Univers
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:29 am nga SHKELBA

» Këto janë tetë teoritë konspirative të vitit 2014!
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:26 am nga SHKELBA

» Fakte befasuese për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:21 am nga SHKELBA

» Një botë me verë
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:18 am nga SHKELBA

» Vija e cila shënon mesin e tokës
Universexplorer - Hyrje I_icon_minitimeSat Jan 03, 2015 12:10 am nga SHKELBA

Alien Ufo.

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
www.enigmaexplorer.com
Nuk lejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kërkuar leje. Materialet mund të përdoren vetëm me kusht që të tregohet burimi
  Copyright © 2012 - 2014 enigmaexplorer.albanianforum.net  Te gjitha te drejtat jane te rezervuara-All Rights Reserved